Призупинено діяльність українського товариства мисливців і рибалок!

У квітні 2019 року Державна екологічна інспекція у Херсонській області звернулася до суду з позовом до Каланчацької районної організації Українського товариства мисливців та рибалок про припинення права користування мисливськими угіддями Каланчацькою районною організацією Українського товариства мисливців і рибалок, у зв’язку з порушенням ст.21 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

Під час перевірки Державною екологічною інспекцією у Херсонській області було виявлено, що відносини між власниками або користувачами земельних ділянок і користувачами мисливських угідь не врегульовані договорами, що є порушенням ст. 21 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та Порядку визначення території для охорони та відтворення мисливських тварин.

Відсутність договорів з власниками або користувачами земель щодо землі яка використовується мисливським товариством, є перешкодою для належного ведення мисливського господарства Каланчацькою РО УТМР.

Суд дійшов висновку, що Державною екологічною інспекцією у Херсонській області вжиті всі необхідні заходи для усунення виявлених порушень законодавства Каланчацької районної організації УТМР.

Так, після проведення перевірки в жовтні 2018 року було винесено припис та надано достатньо розумний строк для усунення виявленого порушення, але припис не виконано. За результатами позапланової перевірки винесено ще один припис який також залишено без уваги. В подальшому голову Каланчацької районної організації УТМР притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штраф.

Керуючись статтями 242-246, 250, 255 Кодексу адміністративного судочинства України Херсонський окружний адміністративний суд вирішив: Припинити право користування мисливськими угіддями Каланчацької районної організації Українського товариства мисливців і рибалок до усунення порушень вимог природоохоронного законодавства. 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці