Нагадуємо, що на території Херсонської області проводиться операція «Новорічна ялинка - 2020»!

Інспекторами Державної екологічної інспекції у Херсонській області (далі - Інспекція) на чолі з в.о. начальника Інспекції Володимиром Заболоцьким постійно проводяться заходи з приводу дотримання порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу на території  Херсонської області.


Інспекція нагадує, що відповідно до статті 88-1 КУпАП за «Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах» настає адміністративна відповідальність, що тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 до 1700 грн) з конфіскацією об’єктів рослинного або тваринного світу чи без такої.


Ті самі дії, вчинені щодо об’єктів тваринного або рослинного світу, які перебували в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України, або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до двохсот п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 до 3655 грн) з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу.


Також Інспекція нагадує, що лісокористувачі повинні відпускати хвойні дерева лише за наявності супроводжуючих документів. 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці