Каланчацьке комунальне унітарне підприємство «Джерело» завдало державі збитки понад 327 тисяч гривень

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області за результатами проведення позапланового заходу відносно Каланчацького комунального унітарного підприємства «Джерело» Каланчацької селищної ради зафіксовано факт несанкціонованого  користування надрами (підземна вода).

Суб’єкт господарювання не мав спеціального дозволу на користування надрами у період з 05.05.2018 по 26.11.2019 та здійснив забір понад 250 тис. куб. м підземної води, чим порушив вимоги ст. ст. 19, 23 Кодексу України про надра.

За порушення вимог природоохоронного законодавства посадову особу суб’єкта господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності та надано припис.

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області розраховано збитки, заподіяні державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів ККУП «Джерело» на суму 327 тисяч 064 гривні. Матеріали направлено до прокуратури Херсонської області для відповідного реагування. 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці