Встановлений факт знищення дерев на 160 тисяч гривень!

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області (далі – Інспекція) на підставі звернення громадянина Букреева С. від 26.01.2020, стосовно вирубки лісосмуг поблизу села Павлівка, Генічеського району Херсонської області, здійснений виїзд до вказаної території для встановлення фактів, викладених у скарзі.

Під час виїзду до зазначеної у зверненні території підтверджений факт знищення дерев породи «Акація біла» в кількості 88 одиниць з діаметрами пнів від 9 до 48 сантиметрів.

Під час виїзду знищення зелених насаджень не здійснювалося, тому осіб, причетних до здійснення порушення вимог природоохоронного законодавства встановити не вдалось.

За результатами виїзду Інспекцією проведений розрахунок збитків, заподіяних державі внаслідок незаконного видалення 88 дерев породи «Акація біла» на суму 160,7 тис. грн.

Матеріали перевірки скеровано до Генічеського відділу поліції ГУНП в Херсонській області для встановлення винних осіб, притягнення їх до відповідальності та відшкодування шкоди, заподіяної державі.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці