Нарубали дерев на 24 тисячі гривень!

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області (далі – Інспекція) на підставі звернення Громадської організації «Нова Хвиля» у період з 18 по 19 лютого проведена позапланова перевірка додержання вимог природоохоронного законодавства Антонівської селищної ради, стосовно знищення зелених насаджень та самовільного зайняття прибережної захисної смуги р. Дніпро навпроти житлового будинку за адресою: вул. Центральна, буд. 45, смт. Антонівка.
Під час проведення перевірки встановлено, що прилегла до зазначеного в зверненні будинку територія не огороджена, доступ до водного об’єкту вільний.

Також на вказаній у звернені земельній ділянці встановлений факт видалення 34 дерев породи «Берест» з діаметрами пнів від 5 до 60 сантиметрів, що є порушенням Постанови Кабінету Міністрів України № 1045 від 01.06.2006 року.
Під час проведення перевірки знесення дерев не здійснювалося, тому осіб, причетних до порушення вимог природоохоронного законодавства встановити не вдалось.

За результатами проведеної перевірки, Інспекцією проведений розрахунок збитків заподіяних державі внаслідок незаконного видалення зелених насаджень на суму – 24 593 грн.
Матеріали перевірки скеровано на адресу Дніпровського відділення поліції ГУНП в Херсонській області для встановлення винних осіб, притягнення їх до відповідальності та відшкодування шкоди, заподіяної державі.ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці