Детінізація зайнятості. Оформлення дозволу на спецводокористування!

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області 05 березня взята участь у робочому виїзді до смт. Нововоронцовка з питань детінізації зайнятості та легалізації бізнесу на території району.

Під час засідання робочої групи у Нововоронцовській районній державній адміністрації, за участі керівників Новотроїцької районної державної адміністрації, Михайлівської, Золотобалківської та Хрещенівської сільських рад представником Інспекції наголошено про необхідність оформлення дозволу на спеціальне водокористування та спеціального дозволу на користування надрами (видобування підземних вод).

У статті 23 Кодексу України про надра зазначено: «Землевласники і землекористувачі в межах наданих їм земельних ділянок мають право без спеціальних дозволів та гірничого відводу видобувати корисні копалини місцевого значення і торф загальною глибиною розробки до двох метрів, а також підземні води (крім мінеральних) для всіх потреб, крім виробництва фасованої питної води, за умови, що обсяг видобування підземних вод із кожного з водозаборів не перевищує 300 кубічних метрів на добу».

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці