Мешканець Дар’ївки сплатить штраф за грубе порушення правил рибальства!

27 березня 2020 року інспектори Державної екологічної інспекції Херсонської області провели спільний рейд з громадськими інспекторами охорони довкілля по річці Інгулець в районі села Дар’ївка. Під час рейду виявили грубе порушення правил рибальства. А саме: чоловік на дерев’яному човні ловив рибу сіткою. Дозволу на промисел у нього не було, та й зловити він нічого не встиг.

Екологи склали адміністративний протокол на порушника за ч.4 ст. 85 КУПАП. Грубе порушення правил рибальства тягне за собою накладення штрафів: на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-680 грн.) і на посадових осіб – від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-850 грн.) з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

Незаконне знаряддя лову вилучено, матеріали будуть спрямовані до суду.
Державна екологічна інспекція Херсонської області нагадує: за порушення правил рибальства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність!

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці