На Херсонщині екоінспектори попередили завдання збитків державі на суму близько 10 тисяч гривень

28 травня 2020 року інспекторами Державної екологічної інспекції у Херсонській області під час проведення природоохоронних заходів прибережної зони акваторії Чорного моря, а саме території с. Залізний Порт, с. Приморське та с. Красне виявлено два грубих порушення правил рибальства.

Так, мешканцями Херсонської області здійснювався вилов водних біоресурсів промисловим знаряддям лову – креветковими ятерями, без дозволу на промисел. Порушників спіймали «на гарячому», під час вибору знарядь лову з водоймища. Водні біоресурси випущені в живому стані у природне середовище, згідно ст. 63 ЗУ «Про тваринний світ».
Таким чином попереджено нанесення збитків рибному господарству України на суму близько 10 тисяч гривень. За даним фактом на винних осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Наразі матеріали направленні до Голопристанського районного суду для притягнення до відповідальності.
Якщо у вас є інформація щодо браконьєрського промислу на водоймах Херсонщини - звертайтесь на гарячу телефонну лінію Державної екологічної інспекції (0552) 262387 та на адресу електронної пошти khers@dei.gov.ua. Інспектори будуть реагувати невідкладно.
ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці