Щодо ситуації довкола ТОВ « Завод Мікрон»


У 2019 році до Державної екологічної інспекції в Херсонській області надійшли численні скарги від мешканців обласного центру на роботу ТОВ «Завод Мікрон».

Для отримання погодження на проведення позапланової перевірки Держекоінспекція області направила відповідні документи до Державної екологічної інспекції України, як того вимагає чинне законодавство.

На момент надходження погодження на здійснення перевірки, зазначений завод припинив свою діяльність.

Через карантин в країні заборонено проводити планові заходи із здійснення державного нагляду (контролю) дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Проведення позапланової перевірки можливе лише після надходження офіційної скарги від громадян. Наразі такі скарги на адресу Держекоінспекції в Херсонській області не надходили.

Але до Державної екологічної інспекції у Херсонській області надійшов лист від голови Корабельної райради у місті Херсон. І 26 червня інспектор у складі комісії, яка складається з представників Департаменту енергетики та екології ХОДА, ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, Департаменту ЖКГ Херсонської міськради та представників Корабельної райради у місті Херсон, виїхав на об’єкт.

Під час виїзду представники підприємства в усній формі пояснили, що на даний час виробнича діяльність не здійснюється через відсутність струму. Допускати на територію підприємства комісію відмовились. І також повідомили, що за даною адресою (вул. Чайковського, 236) здійснює господарську діяльність інше підприємство – ТОВ «Подрібнювач».

Звертаємось до громадян! У разі виявлення факту порушення природоохоронного законодавства звертайтесь до Державної екологічної інспекції у Херсонській області: khers@dei.gov.ua, пров. Козацький,10, м. Херсон

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці