Керівництвом Держекоінспекції області прийнято участь у брифінгу

17 липня в Головному управлінні ДСНС області відбувся брифінг на тему: «Організація протипожежного захисту місць збирання, перероблення і зберігання врожаю та кормів під час жнивної кампанії 2020 року».

У брифінгу взяли участь начальник Управління запобігання надзвичайним ситуаціям Дмитро Остапенко, представники Державної екологічної інспекції області, Департаментів розвитку сільського господарства та зрошення, енергетики та екології облдержадміністрації,

На жаль, і в минулому році і цьогоріч не обійшлось без пожеж на полях. Протягом зернозбиральної компанії 2019 року на території області виникало 7 пожеж на полях зернових культур, у цьому році сталось 5 таких пожеж, внаслідок яких знищено 49,85 га ранніх зернових культур на суму 766, 592 тисячі гривень.

Перший заступник начальника Держекоінспекції області Володимир Заболоцький озвучив про нові штрафи, які сплачуватимуть аграрії та пересічні громадяни за випалювання сухої рослинності відповідно до Закону України, зміни до якого почали діяти з квітня 2020 року. Зокрема знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом каратиметься штрафом від 91 800 до 153 000 гривень або обмеження волі від 2 до 5 років.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці