Генічеський водоканал не допустив екоінспекторів до перевірки


На виконання доручення Прем'єр-міністра України стосовно здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища раціонального використання відтворення і охорони природних ресурсів, інспектори Державної екологічної інспекції у Херсонській області виїхали на КП "Генічеське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" з метою проведення позапланової перевірки.

Керівник вказаного суб’єкта господарювання не допустив державних інспекторів до проведення позапланової перевірки, чим порушив вимоги ст. 11 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

За даним фактом подана заява до Генічеського відділу поліції ГУНП в Херсонській області щодо вчинення перешкод для виконання покладених на інспекторів обов’язків.

Недопуск державних екоінспекторів, на жаль, стає все більш поширеним явищем. Так, на початку липня 2020 року екоінспекторів не пустили на територію Херсонського комбінату хлібопродуктів.

Недопуск державних інспекторів може свідчити про можливе приховування порушень вимог природоохоронного законодавства суб'єктом господарювання.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці