На Херсонщині виявлено самовільне зайняття земельної ділянки.

На Херсонщині виявлено самовільне зайняття земельної ділянки.

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області розглянуто звернення громадянина, яке надійшло на "Гарячу лінію" щодо самовільного зайняття земельної ділянки в прибережній захисній смузі Каховського водосховища на території Зміївської сільської ради.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області проведена перевірка тверджень, викладених у зверненні та встановлено, що на момент проведення перевірки, в наявності розорана земельна ділянка на якій громадянином вирощується сільськогосподарська культура. Вказана земельна ділянка площею 2716,74 кв.м знаходиться в 100-метровій зоні прибережно-захисної смуги Каховського водосховища, в межах населеного пункту с. Зміївка.
Документи на право володіння (користування) земельною ділянкою відсутні.
За виявлені порушення громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності, складено 2 протоколи, надано припис щодо звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 2716,74 кв.м та приведення її у придатний до використання стан (включаючи заборону розораності ґрунтів та вирощування сільськогосподарських культур).

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці