Понад 24 мільйони збитків за екологічний злочин розрахувала Держекоінспекція у Херсонській області протягом минулого тижня

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області за результатами проведення позапланового заходу відносно ДП Санаторій «Гопри» зафіксовано факт добування ропи та лікувальної грязі, без дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно - заповідного фонду.

Суб’єктом господарювання, при відсутності дозвільних документів, за період ІІІ кварталу 2016 року - ІІ кварталу 2020 року  видобуто 22350,5 м3 ропи та 973,7 м3 грязі, чим порушено вимоги ст. 9-1 Закону України «Про природно-заповідний фонд».

За порушення вимог природоохоронного законодавства посадових осіб суб’єкта господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності та надано припис.

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області розраховано збитки, заподіяні державі ДП Санаторій «Гопри» на суму 24 млн. 303 тис. 816 грн.  Готуються матеріали для пред'явлення претензії.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці