Незаконне знищення дерев на території Великолепетиської селищної ради!

На адресу Державної екологічної інспекції у Херсонській області надійшов лист Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області від 06.07.2019 № 3347/40.2/01-2019 стосовно незаконного видалення зелених насаджень на території Великолепетиської селищної ради.

Державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища  Херсонської області 22 липня 2019 року здійснено виїзд до смт. Велика Лепетиха для перевірки тверджень, викладених у вищезазначеному листі.

Під час проведення обстеження зелених насаджень встановлено, що за адресою: вул. Хмельницького в смт. Велика Лепетиха, незаконно видалено 4 дерева породи «тополь» та пошкоджено 3 дерева породи «ясен» до ступеня неприпинення росту.

   За результатами виїзду Державною екологічною інспекцією у Херсонській області проведено розрахунок збитків, заподіяних державі внаслідок незаконного знищення  та пошкодження зелених насаджень.  Встановлено особу, яка вчинила дане правопорушення, відносно якої складено адміністративний протокол та притягнуто до адміністративної відповідальності.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці