Боротьба за чисте повітря на теренах Херсонщини!

В проваджені Окружного адміністративного суду міста Києва знаходиться справа за  позовом Державної екологічної інспекції до ДП «Птахогосподарство «Чорнобаївське» ПАТ «Агрохолдинг Авангард”, щодо застосування заходів реагування під час здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, шляхом зупинення виробництва, а саме розведення свійської птиці у зв’язку з виявленими підчас планової перевірки правопорушень природоохоронного законодавства.

Державне підприємство «Птахогосподарство «Чорнобаївське»  ПАТ «Агрохолдинг Авангард» у 2018 році звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Державної екологічної інспекції у Херсонській області  про визнання незаконним та скасування припису, який було складено за результатами проведення Інспекцією перевірки. Рішенням від 26.03.2019 адміністративний позов ДП «Птахогосподарство «Чорнобаївське» ПАТ «Агрохолдинг Авангард» задоволено.

Не погоджуючись з рішенням суду, ДП «Птахогосподарство «Чорнобаївське» ПАТ «Агрохолдинг Авангард» звернулося з апеляційною скаргою до Шостого апеляційного адміністративного суду. Шостий апеляційний адміністративний суд виніс постанову про залишення  апеляційної скарги без задоволення.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці