ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Державна екологічна інспекція у Херсонській області співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Особи, які надають допомогу в запобіганні та протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Ви можете надіслати відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави (далі - «уповноважена особа»).

Всі повідомлення розглядаються головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Державної екологічної інспекції у Херсонській області згідно з вимогами законодавства.


Зразок "Повідомлення про корупцію"


ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ


План заходів з питань запобігання та виявлення корупції

Державної екологічної інспекції у Херсонській області на 2019 рік

ПЛАН ЗАХОДІВ 2019

Телефон:  +38 (093) 022-44-02

Електронна адреса:  rg03.07.1978@gmail.com
Подробнее: http://ecoinspekcia.ks.ua/zapobigannja_koruptsiji


УВАГА!

Розпочався етап декларування за 2018 рік

Державна екологічна інспекція у Херсонській області нагадує, що 1 січня 2019 року розпочався етап декларування за 2018 рік.

Закон України «Про запобігання корупції» визначає обов’язок подання та оприлюднення електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Декларація подається щорічно до 1 квітня кожного поточного року за минулий рік шляхом оприлюднення інформації про майно та фінансові зобов’язання в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Акцентуємо Вашу увагу на тому, що декларанту необхідно, по-перше, перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, по-друге, перевірити термін дії та працездатність електронного цифрового підпису для роботи з Реєстром.

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

До Вашої уваги пропонується Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю за посиланням:

Роз'яснення НАЗК


Наказ Державної екологічної інспекції у Херсонській області від 29 березня 2017 року №133 "Про покладення обов'язків з перевірки факту подання декларацій та повідомлення Національного агенства з питань запобігання корупції"


Подробнее: http://ecoinspekcia.ks.ua/zapobigannja_koruptsiji


Подробнее: http://ecoinspekcia.ks.ua/zapobigannja_koruptsiji

одробнее: http://ecoinspekcia.ks.ua/zapobigannja_koruptsiji

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення